W ubiegłorocznych roratach towarzyszył nam św. Wojciech - patron archidiecezji gdańskiej. Postać tę przywoływaliśmy w związku ze zbliżającym się jubileuszem 100-lecia powstania naszej diecezji.
Więcej na ten temat opowie abp Tadeusz Wojda - metropolita gdański
A oto piosenka rorat: