- Msze dziś, w niedzielę w porządku niedzielnym poczynając od mszy na 9.30. W drugie święto msze jak w niedzielę. Nowenna do Miłosierdzia Bożego w pierwsze i drugie święto bezpośrednio po sumie a od wtorku po wieczornej mszy świętej. W najbliższym tygodniu z racji oktawy świąt Zmartwychwstania nie ma nabożeństw w środę ( nowenna do MB Nieustającej Pomocy) i czwartek (adoracja).
- Serdeczne podziękowania dla naszych Parafian, którzy pod wodzą ks. Krzysztofa przygotowali kościół na Triduum Paschalne. Dziękujemy także Pani Izie za przygotowanie scholi na uroczystości Wielkiego Tygodnia i kościoła na Święta. Dziękujemy także za kwiaty do Grobu Pańskiego ofiarodawcom i drugiej Pani Izie.
- Za tydzień msza kaszubska tradycyjnie o 8.00. Przyszła niedziela jest bardzo wyjątkowa, gdyż jest ona świętem Miłosierdzia Bożego. Na godzinę 15.00 zapraszamy na uroczyste nabożeństwo połączone z Koronką do Miłosierdzia. Procesja wokół kościoła przed mszą na 9.30.
- We wtorek przypada 19 rocznica powrotu do Domu Ojca papieża Jana Pawła II.
- W piątek ks. Darek i ks. proboszcz odwiedzą swoich chorych o stałej porze.
- Członków Żywego Różańca zapraszamy na comiesięczne spotkanie - w najbliższą sobotę: Msza św., katecheza, modlitwa różańcowa. Zaczynamy o 7.00. W ramach katechezy usłyszymy opowieść o Całunie Turyńskim - niemym świadku zmartwychwstania Chrystusa.
- Są jeszcze wolne miejsca na jednodniową pielgrzymkę autokarową do Gietrzwałdu i Fromborka. Zaplanowano ją na 27 kwietnia (sobota). Szczegóły i zapisy u ks. Krzysztofa. Spotkanie organizacyjne dla pielgrzymów odbędzie się w najbliższą sobotę, po spotkaniu Żywego Różańca.
Pobierz jako PDF