- Zapraszamy dziś, w niedzielę na godzinę 15.00, na nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego.
- Chcemy w najbliższym czasie rozpocząć malowanie kościoła. Prace powinny potrwać dwa tygodnie.
- W poniedziałek w liturgii Kościoła obchodzimy uroczystość Zwiastowania Pańskiego która w tym roku przypadała w Wielkim Tygodniu ale właśnie z racji Wielkiego Tygodnia przeniesiona jest na jutrzejszy dzień. W środę przypada 14 rocznica katastrofy smoleńskiej. Za tydzień w niedzielę obchodzimy Święto Chrztu Polski i Niedzielę Biblijną.
- Serdeczne podziękowania dla wszystkich, którzy włączyli się w dzieło pomocy potrzebującym rodzinom naszej parafii – czy to poprzez zbiórkę do puszek (zebraliśmy kwotę 1710 PLN) czy poprzez zbiórkę żywności i chemii.
- Za tydzień, w niedzielę 14 kwietnia w naszej parafii będzie możliwość wsparcia hospicjów poprzez zbiórkę do puszek w ramach akcji „Pola Nadziei na Pomorzu”.
- We wtorek zapraszamy młodych z klas pierwszych szkół średnich na spotkanie przygotowujące do bierzmowania.
- Osoby, które zapisały się na kwietniową pielgrzymkę do Gietrzwałdu prosimy o zgłoszenie się do ks. Krzysztofa. Gdyby ktoś chciał jeszcze dołączyć do wyjazdu, to jest taka możliwość - zostało kilka miejsc.
Pobierz jako PDF