- W liturgii Kościoła w najbliższym tygodniu w poniedziałek przypada święto świętych Filipa i Jakuba apostołów a w środę uroczystość św. Stanisława Biskupa i Męczennika, głównego patrona Polski. Tego też dnia przyapada 41 rocznica święceń kapłańskich Księdza Arcybiskupa Tadeusza Wojdy. Następna niedziela to uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego oraz archidiecezjalny odpust ku czci św. Wojciecha w Gdańsku - św. Wojciechu. Przypominamy: rozpoczęcie uroczystości o 12.00 na wzgórzu świętowojciechowym.
- Zapraszamy na nabożeństwo majowe codziennie po wieczornej mszy świętej.
- W tym tygodniu nie ma spotkania przygotowującego do bierzmowania.
- Zakończyliśmy malowanie kościoła. Serdeczne podziękowania za ofiarność tym wszystkim, którzy wsparli to przedsięwzięcie finansowo.
- Postępują prace przy budowie nowego budynku katechetycznego. W tym tygodniu rozpoczną się prace przy parkingu przed tym budynkiem.
Pobierz jako PDF