- W tym tygodniu we wtorek będziemy obchodzić święto św. Macieja, apostoła, w czwartek św. Andrzeja Boboli, prezbitera i męczennika, patrona Polski.
- W tym tygodniu przygotowujemy się do Zesłania Ducha Świętego. Nowennę odmawiamy codziennie w ramach nabożeństwa majowego - po Mszach św. wieczornych.
- Zachęcamy do włączenia się w diecezjalne obchody Zesłania Ducha Świętego, które odbędą się w Bazylice Mariackiej w Gdańsku. Rozpoczną się o 23.00 w sobotni wieczór, a przewodniczyć im będzie abp Tadeusz Wojda. Eucharystię poprzedzą czuwania organizowane w różnych kościołach Starego i Głównego Gdańska. Szczegóły można znaleźć na stronie internetowej.
- Przypominamy, że dobiega końca czas spowiedzi wielkanocnej. Zachęcamy do skorzystania.
Pobierz jako PDF