- Serdeczne podziękowania za piękne przygotowanie procesji i ołtarzy. Wspólnocie MONAR- całej społeczności. Państwu Grzeszczak wraz z całą rodziną, Drodze Neokatechumenalnej, Domowemu Kościołowi. Szczególne podziękowania dla dzieci z rodzicami, dla pocztów sztandarowych, Pana Organisty Pawła i Pana Tadeusza. A na koniec wszystkim naszym Parafianom i Gościom za piękną obecność i modlitwę.
- Procesje codziennie do piątku, kiedy to przypada nasz drugi odpust - ku czci Najświętszego Serca Pana Jezusa. Msze w tym dniu o 7.00, 9.00 i 18.00. W piątek z racji uroczystości nie ma postu.
- W najbliższą niedzielę w naszej Parafii gościć będziemy księdza Piotra Sawickiego, który w dniu 11 maja tego roku przyjął święcenia kapłańskie w Miami na Florydzie i który odprawi msze święte o 9.30 i 12.30 połączone z błogosławieństwem prymicyjnym. Ks. Piotr jest gdańszczaninem choć pracować będzie na innym kontynencie.
- W liturgii Kościoła w najbliższym tygodniu w poniedziałek przypada wspomnienie świętych męczenników Karola Lwangi i Towarzyszy, w środę św. Bonifacego, w piątek uroczystość NSPJ a w sobotę Niepokalanego Serca NMP.
- W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek i piątek miesiąca. Ksiądz proboszcz i ksiądz Darek odwiedzą swoich chorych w piątek.
- W najbliższy wtorek zapraszamy młodzież klas ósmych na spotkanie przygotowujące do bierzmowania na 18.45.
- Przypominamy, że spotkanie rodziców młodzieży klas pierwszych szkół średnich odbędzie się za dwa tygodnie w niedzielę 16 czerwca o godzinie 19.00 w kościele.
Pobierz jako PDF