- W liturgii Kościoła w najbliższym tygodniu w poniedziałek obchodzimy wspomnienie św. Maksymiliana Marii Kolbego. W środę przypada rocznica poświęcenia kościoła archikatedralnego w Oliwie. W czwartek uroczystość Wniebowzięcia NMP - tego też dnia przypada Święto Wojska Polskiego i 104 rocznica "Cudu nad Wisłą" - Bitwy Warszawskiej. Wszystkim Paniom i Panom Wojskowym składamy jak najserdeczniejsze życzenia. W uroczystość Wniebowzięcia NMP msze w porządku niedzielnym łącznie z mszą wieczorną o godzinie 19.00. W sobotę wspominamy św. Jacka.
- Metropolita gdański udziela dyspensyod zachowania wstrzemięźliwości od pokarmów mięsnych w piątek 16 sierpnia br. Osoby korzystające ze zwolnienia zobowiązuje się do odmówienia dowolnej modlitwy w intencji powołań do kapłaństwa i życia konsekrowanego.
- Dziś żegnamy księdza Dyrektora Krzysztofa Borysewicza. Serdeczne podziękowania za minione dwa lata pracy w naszej Parafii i ogromna wdzięczność z mojej (ks. proboszcza) strony. Ksiądz Krzysztof został skierowany do pomocy w parafii archikatedralnej w Oliwie.
Pobierz jako PDF