- Za tydzień, w niedzielę 8 września o godzinie 19.00 w kościele odbędzie się spotkanie z rodzicami młodzieży - kandydatów do bierzmowania które odbędzie się (przypominamy) 17 września. Od następnego poniedziałku 9 września młodzież ma codziennie spotkania w kościele o 19.00. Młodzi tegorocznych klas ósmych i pierwszych rozpoczną swoje przygotowania po bierzmowaniu tegorocznych kandydatów czyli po 17.09. Spotknia (już dziś informujemy) będą się odbywały we wtorki o 18.45.
- W najbliższą sobotę 7 września z racji pierwszej soboty miesiąca zapraszamy Żywy Różaniec na comiesięczne spotkanie na godzinę 7.00.
- W liturgii Kościoła we wtorek przypada wspomnienie św. Grzegorza Wielkiego, w czwartek św. Matkę Teresę z Kalkuty (to też pierwszy czwartek miesiąca).
- Księża naszej parafii odwiedzą swoich chorych w piątek.
- Przypominamy że od dzisiejszej niedzieli niedzielna wieczorna msza wraca na godzinę 18.00.
Pobierz jako PDF