- Dziś w niedzielę po wieczornej mszy świętej spotkanie dla rodziców młodzieży która 17 września z rąk Księdza Biskupa Wiesława Szlachetki przyjmie sakrament bierzmowania. Spotkanie odbędzie się w kościele. Natomiast od jutra, czyli od poniedziałku 9 września młodzież ta ma codziennie o 19.00 spotkanie w kościele.
- W związku z przygotowaniem młodzieży do uroczystości Bierzmowania w czwartek nie będzie adoracji.
- Za tydzień w niedzielę 15 września po wieczornej mszy świętej odbędzie się spotkanie dla rodziców dzieci, które przygotowują się do Pierwszej Komunii Świętej.
- Od poniedziałku rozpoczynają się prace przy drzewach na cmentarzu. Przepraszamy za czasowe utrudnienia w dostępie do grobów w obrębie prac nad grobami. A gdyby ktoś chciał wesprzeć finansowo to dzieło ( koszt jednego drzewa to 950 złotych a drzew jest 98) to będziemy bardzo wdzięczni.
- Od następnego poniedziałku 16 września rozpoczną się rekolekcje ewangelizacyjne odnowy w miłości Boga z modlitwą o uzdrowienie które wraz z księdzem Darkiem prowadzić będzie Wspólnota Odnowy w Duchu Świętym. Rekolekcje te odbywać się będą w kolejne poniedziałki w czasie mszy o godzinie 18.00. Serdecznie zapraszamy. Rekolekcje te są jedną z form przygotowania naszej Parafii do przeżycia nawiedzenia relikwii świętego Wojciecha w ramach jubileuszu stulecia naszej archidiecezji. Peregrynacja relikwii św. Wojciecha wyznaczona jest dla naszej Parafii na dzień 16 listopada tego roku (sobota).
- W liturgii Kościoła w najbliższym tygodniu w czwartek przypada wspomnienie Najświętszego Imienia Maryi, w piątek św. Jana Chryzostoma a w sobotę przypada święto Podwyższenia Krzyża Świętego.
- Przypominamy, że młodzież tegorocznych klas ósmych i pierwszych szkół średnich rozpocznie swoje przygotowania do bierzmowania od 24 września (wtorek).
Pobierz jako PDF