- W następny poniedziałek 30 września zapraszamy młodych z klas VII szkoły podstawowej WRAZ Z RODZICAMI na spotkanie które odbędzie się w kościele. Rozpoczynamy o godzinie 19.00. Spotkanie to poświęcone jest naborowi młodych do formacji w Postcresimie działającej w naszej parafii. Spotkanie potrwa około 2 godzin.
- W poniedziałek zapraszamy na kolejny dzień rekolekcji ewangelizacyjnych odnowy w miłości Boga na godzinę 18.00 do kościoła.
- We wtorek zapraszamy młodych z klas ósmych i klas pierwszych szkoły średniej na spotkanie przygotowujące do bierzmowania. Rozpoczynamy o godzinie 18.45 w budynku katechetycznym.
- Jest już film z bierzmowania które odbyło się w we wtorek w naszym kościele. Zainteresowaną młodzież i rodziców prosimy o kontakt z księdzem proboszczem.
- W liturgii Kościoła w najbliższym tygodniu w poniedziałek wspominamy św. Ojca Pio, w czwartek św. Wincentego a’ Paulo a w sobotę św. Wacława.
- Trwają prace przy drzewach na cmentarzu. Serdecznie dziękujemy za pomoc finansową w tym dziele i nadal o nią prosimy. Przypominamy, że prace te opiewają na sumę prawie sty tysięcy złotych. Dotąd zebraliśmy 25 % tej sumy i wszystko dzięki ofiarnej pomocy naszych Parafian i Gości.
- Z tyłu koscioła stoi urna do której można składać ofiary na pomoc poszkodowanym w powodziach. Chcielibyśmy także nawiązać kontakt poprzez Caritas naszej archidiecezji z jedn a z parafii na zalanych terenach i przekazać potrzebne na odbudowę środki materialne i finansowe. O szczególach będziemy informować w jak najszybszym terminie jak tylko nawiążemy kontakt. Informacje będą się pojawiać na naszej stronie parafialnej i na koncie fb naszej parafii.
Pobierz jako PDF