- Dziś nasza taca przeznaczona jest na Seminarium Duchowne w Oliwie.
- Jutro, w poniedziałek nie będzie nabożeństwa różańcowego z racji trwających rekolekcji ewangelizacyjnych.
- W liturgii Kościoła w poniedziałek przypada święto świętych Apostołów Szymona i Judy Tadeusza – tego dnia przypadają imieniny Księdza Arcybiskupa Tadeusza Wojdy.
- W piątek przypada uroczystość Wszystkich Świętych. Msze w porządku niedzielnym. Po sumie procesja na cmentarz. W sobotę wspomnienie Wszystkich Wiernych Zmarłych. Msze tradycyjnie o 7.00, 9.00, 16.00 i 18.00. Po mszy na 16 procesja na cmentarz.
- W sobotę zapraszamy Żywy Różaniec na mszę o 7.00 i część modlitewno-formacyjną.
- W piątek z racji uroczystości nie ma postu.
- Za tydzień w niedzielę msza kaszubska tradycyjnie o 8.00.
- Kartki na wypominki są wyłożone z tyłu kościoła.
- Przed nami peregrynacja relikwii św. Wojciecha w ramach przygotowania do jubileuszu 100-lecia naszej archidiecezji i roku jubileuszowego w Kościele Powszechnym. Oba te jubileusze przypadają w przyszłym roku. Relikwie odwiedzają wszystkie parafie naszej diecezji w taki sposób, że w każdej parafii są przez jeden dzień. Nasza parafia przeżywać będzie tę peregrynację w dniu 16 listopada w sobotę od godziny mniej więcej 17.00 do niedzieli do godziny 15.00. W ramach przygotowania do tego doniosłego wydarzenia odbędą się rekolekcje które poprowadzi ksiądz Piotr Łapa, pracujący na dalekiej Syberii. Rekolekcje rozpoczną się 12 listopada, we wtorek i potrwają do piątku 15.11. W środę 6 listopada wspólnoty naszej Parafii przeprowadzą misję ewangelizacyjną po domach naszej parafii. Misja ta odbędzie się w godzinach 18.00 do 20.00. Bliższe informacje podamy w przyszłą niedzielę a także będą one dostępne na naszej stronie internetowej i na fb.
Pobierz jako PDF