- Informujemy z radością, że dnia 6 grudnia Ksiądz Arcybiskup Tadeusz Wojda ustanowił nasz kościół kościołem jubieleuszowym. Ten zaszczyt dotyczy jeszcze 26 innych parafii naszej Archidiecezji. Jest to związane z nadchodzącym Rokiem Jubileuszowym oraz Jubileuszem 100 lecia naszej Archidiecezji. Szczegóły na stronie archidiecezji.
- Roraty codziennie od poniedziałku do piątku tradycyjnie na godzinę 18.00.
- Uroczysta jutrznia w kościele od poniedziałku do piątku o 5.30.
- Trwają zapisy na kolędę. Zapisywać się można na cztery sposoby: poprzez formularz umieszczony na stronie, drogą mailową albo zostawiając w plastikowej urnie z tyłu kościoła kartkę z namiarami (w tym koniecznie z telefonem) lub poprzez sms. Zapisy trwać będą tylko do końca grudnia.
- Świece na stół wigilijny w ramach Wigilijnego Dzieła Pomocy Dzieciom w cenie 10 złotych za małą i 20 złotych za dużą oraz opłatki są z tyłu kościoła.
- Za tydzień w czasie mszy przedpołudniowych będziemy gościć przedstawicieli Fundacji „Maja” z Bysewa. Będzie okazja wesprzeć finansowo działalność tej pięknej fundacji.
- W liturgii Kościoła w najbliższym tygodniu we wtorek wspominamy NMP Loretańską, w czwartek NMP z Guadalupe. W piątek przypada wspomnienie św. Łucji i 43 rocznica wprowadzenia stanu wojennego a w sobotę św. Jana od Krzyża.
- Dziś w niedzielę 8 grudnia w naszej parafii gościć będziemy zespół muzyczny „Kapłańskie Uwielbienie” złożony z księży naszej diecezji, którzy podjęli inicjatywę modlitwy za kapłanów, do której zapraszają nas wszystkich. Zapraszamy na godzinę 19.30 do kościoła na wspólna modlitwę w intencji kapłanów połączoną z adoracją i śpiewem.
- W dniach 19 do 28 maja 2025 organizujemy pielgrzymkę do Medugorie. Jest to dziesięciodniowa autokarowa pielgrzymka której koszt wynosi 3 tysiące PLN. Zapisy u ks. Macieja.
Pobierz jako PDF